شرایط و قوانین فروشگاه

ثبت هر سفارش و یا تراکنش مالی با فروشگاه اینترنتی هنر پرگاس به معنی پذیرش شرایط و قوانین ذیل می باشد و خریدار ملزم به مطالعه و رعایت قوانین مندرج در این صفحه می باشد. و همچنین لازم به ذکر این که شرایط و قوانین مندرج جایگزین کلیه توافقات قبلی محسوب می شود.اطلاعات خریدار  خریدار می بایست در هنگام سفارش محصول آدرس کامل پستی، کد پستی و مشخصات خود را که در بخش ثبت نام آورده شده است با کیبورد فارسی به دقت و کامل وارد کند و حتما ایمیل و شماره تماس قرار دهد که معتبر باشد تا در صورت نیاز بتوان با آن تماس گرفته شود.

تذکر: در صورتی که اطلاعات مندریج در حساب کاربری شما صحیح نباشد، هر گونه تاخیر اشتباه یا برگشت خوردن مرسوله و ضرر مالی به وجود آمده در ارسال سفارش متوجه خریدار می شود.

همچنین کلیه اصول و رویه سایت هنر پرگاس براساس قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده جمهوری اسلامی ایران است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوط به کاربران می باشد.

قیمت ها و موجودی کالاها قیمت های محصولات می توانند تغییر کند و در صورت تغییر کل مجموعه موظف به رعایت قیمت های جدید می باشند و نمی توانند نسبت به آن اعتراض کنند.

نحوه سفارش

برای ارسال دقیق و به موقع سفارشات مشتری می بایست سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نماید و امکان ثبت سفارش به صورت حضوری یا تلفنی میسر نمی باشد.

ارسال سفارش مشتریان عزیز بعد از ثبت سفارش و تایید از طرف همکاران واحد فروش خرید خود را قطعی کرده که پس از تایید تراکنش بانکی در درگاه پرداخت الکترونیکی سایت هنر پرگاس توسط بخش حسابداری، محصول بسته بندی و با پست سفارشی به آدرس تهیه شده در سایت ارسال می گردد.

بدیهی است که هزینه بسته بندی و پست بر عهده مشتری می باشد.

روش های پرداختتنها روش پرداخت، پرداخت بصورت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت بانکی می باشد.

پیگیری سفارشات

پس از ثبت سفارش و تایید تراکنش توسط واحد حسابداری سفارش مذکور از حالت در دست اقدام به وضعیت ارسال شده تغییر می یابد و در ذیل آن کد رهگیری مرسوله نیز قید می شود. که مشتری می تواند با مراجعه به سایت اداره پست و یا تماس با اداره پست وضعیت بسته خود را پیگیری نماید. همچنین در اکثر اوقات در صورت عدم اشکال در سیستم اطلاع رسانی پس از ارسال بسته ها یک ایمیل یا پیامک حاوی کد رهگیری و آخرین وضعیت بسته به مشتری ارسال می گردد.

مرجوع نمودن کالا

در انتخاب محصول خود دقت کنید چرا که بعد از ثبت سفارش و واریز وجه مشتری دیگر قادر به لغو یا انصراف از خرید نمی باشد.

تغییر شرایط و قوانین

حق تغییر شرایط و قوانین در هر زمان برای فروشگاه محفوظ می باشد.

بدیهی است پس از تغییران شرایط و قوانین نسخه جدید از طریق وب سایت فروشگاه در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.